hétfő, augusztus 20, 2018
image image image image image image image image
Tanévnyitó ünnepség TÁJÉKOZTATÁS  A TANÉVNYITÓ ÜNNEPSÉG IDŐPONTJA: 2018. SZEPTEMBER 3. 8:00 óra (utána tanítás)  A TANKÖNYVEKET MINDEN TANULÓ A TANÉVNYITÓ ÜNNEPSÉG UTÁN AZ OSZTÁLYFŐNÖKÉTŐL KAPJA MEG
Javítóvizsgák időpontjai A javítóvizsgák időpontjai olvashatók itt, ami 2018. augusztus 24-én lesz.
Grosics kupa Iskolánk rendszeres részvevője a Grosics kupának, amelyet Lakiteleken a Népfőiskola festői környezetében rendeznek meg. A mérkőzés után a fiúk lubickolhattak egyet a medencékben és este megnéztük közösen az Európa Liga döntőt.
Rákóczi Projekt Hét Iskolánk már márciusban lázasan készült névadójának II. Rákóczi Ferenc születésének évfordulójára. Diákjaink, színes óriás plakátokat készítettek, ezzel felidézve Rákóczi életének helyszíneit gyermekkorától egészen haláláig követve. A remekművekből az iskola aulájában egy kiállítás készült...
II. Rákóczi megemlékezés Iskolánk névadója II. Rákóczi Ferenc tiszteletére április 16-án ünnepséget rendeztünk. A színvonalas műsort az 5. b osztály adta elő. Diákjaink virágot helyeztek el, és emlékeztek a fejedelmet ábrázoló szobornál...
Beiskolázási Program a Rákócziban A nap zárásaként iskolánk vendége Juhász Roland a Videoton játékosa, 95-szörös magyar válogatott futballista az egészséges életmóddal kapcsolatban adott jó tanácsokat a gyerekeknek, majd beszállt egy közös focizásba az óvodásokkal és iskolánk sport osztályába járó gyerekekkel.
Miért a Rákóczi iskola? Haladva a kor igényeivel, az iskola kibővítette és új tartalommal töltötte meg az eddig is meglevő irányultságait. A 2018/2019-es tanévben két idegen nyelvi, egy angol és egy német és egy testnevelés-sport irányultságú osztályt szeretnénk indítani a KTE Labdarúgó Akadémiával együttműködve.
Sportosztályunk A sportosztályunk 22 fővel, 14 fiú futballista palántával és 8 kézilabdázni vágyó leánnyal indult el. A többi osztályhoz képest eltérés, hogy nálunk 6 testnevelés óra van, ennek keretében 2 órában bontásban a gyerekek a sportáguknak megfelelő képzésben részesülnek...


Alapítványi Bál

Tisztelt szülők, leendő elsős szülők, volt rákóczisok, kedves ismerősök!

Örömmel tudatjuk, hogy iskolánkban idén is megrendezésre kerül az Alapítványi – bál.

fotok 01

A bőséges vacsorát a Hollogasztro Kft. készíti.

Időpont: 2017.02.25. 19.00

Helyszín: iskolánk aulája

fotok 03

Téma: Táncdalfesztivál  60-as évek

Dj Pénzes szórakoztatja a közönséget, kívánságaik teljesítésével.

fotok 04

A műsort iskolánk diákjai és a pedagógusok adják a 60-as évek Táncdalfesztiváljai hangulatában.

Éjfél után tombolahúzás, várjuk szíves felajánlásaikat.

fotok 05

Szeretnénk a résztvevők számát növelni azzal, hogy az az osztály, ahonnan a legtöbb szülő eljön 30.000 Ft osztálykirándulás – hozzájárulást kap. A második 20.000 Ft-ot a harmadik 10.000 Ft-ot.

fotok 08

Szeretettel várjuk a 60-as évek Táncdalfesztiváljainak jelmezes fellépőit (Szécsi Pál, Kovács Kati…)

fotok 06

Nagyon jó szórakozást kívánunk mindenkinek, kérjük részvételükkel támogassák alapítványunkat, ezáltal az iskolánkat.

Hajrá Rákóczi!!!

Üdvözlettel:

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskoláért Alapítvány Kuratóriuma 

fotok 07

Ki olvas minket?

Oldalainkat 54 vendég böngészi
Ma, Sámuel és Hajna napja van. Holnap Menyhért és Mirjam napja lesz.