vasárnap, február 17, 2019
image image image image image image image image
Sulikuckó 02.13. Beiskolázási programunk része a Rákózis Szerda, melynek keretében ezen a héten Sulikuckón vehettek részt az óvodások. Az egyik kis csoport tagjai egy érdekes kézműves foglalkozáson vehettek rész, ahol a kézügyesség össze volt kapcsolva a matematikával. A tündérvilág színes buborékjai jelentek meg a csoportszobában. A táblán, a padokon, mindent elleptek a buborékok.
Korcsolyázás a városligeti műjégpályán Az idei évben ismét Budapestre látogatottunk. A Városligeti műjégpályára iskolánk leglelkesebb korcsolyázói utaztak. A 47 tanulót Majsai Mária, Korsós-Szőke Tünde és Tarjànyi Tamás kísérte.
Nyílt napok Iskolánkban idén február 5-6-án Nyílt Napot tartottunk. Ezen a két napon 35 gyermek látogatott el hozzánk. Reggel Fáriné Boros Erika tagintézmény- vezető köszöntötte a szüleikkel érkező gyermekeket...
Alapítványi bál A II. Rákóczi Ferenc Általános Iskoláért Alapítvány kuratóriuma, a Szülői Közösség és a Rákóczis nevelőtestület nevében szeretettel hívjuk és várjuk Önöket  2019. február 23-án, 19 órakor megrendezendő SZÜLŐK-NEVELŐK báljára.
Szabadidős foglalkozás 01.30. Beiskolázási programunk része a Rákózis Szerda, melynek keretében ezen a héten Szabadidős foglalkozáson vehettek részt a kis óvodások. Az egyik kis csoport tagjai kézműves foglalkozáson egy farsangi bohóc fejet készítettek, színes papírból, fonalból és hurkapálcából. Az ovisok nagyon ügyesek voltak, figyeltek a tanító nénikre.
Nyílt napok Kedves nagycsoportos óvodás! Szeretettel várunk szüleitekkel együtt 2019. február 5-én és 6-án NYÍLT NAPUNKRA, ahol megismerkedhettek a leendő elsős tanítókkal és az iskolai élet ízével. Részt vehettek magyar, matematika, angol, német és testnevelés órákon…
SuliLes Szeretettel várunk minden nagycsoportos óvodást szüleikkel együtt a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolába 2019. február 16-án, szombaton, 9-11 óráig tartandó SuliLes programjaira. Számos érdekes, izgalmas foglalkozásokon keresztül ismerkedhetnek meg a kicsit és szüleik iskolánkkal és a leendő elsős tanítókkal...
Rákóczis Szerdák-szabadidős foglalkozások Januán 16-án szerdán a Rákóczis Szerdák keretén belül a szabadidős foglalkozásokon vehettek részt a hozzánk érkező óvodások...


Alapítványi Bál

Tisztelt szülők, leendő elsős szülők, volt rákóczisok, kedves ismerősök!

Örömmel tudatjuk, hogy iskolánkban idén is megrendezésre kerül az Alapítványi – bál.

fotok 01

A bőséges vacsorát a Hollogasztro Kft. készíti.

Időpont: 2017.02.25. 19.00

Helyszín: iskolánk aulája

fotok 03

Téma: Táncdalfesztivál  60-as évek

Dj Pénzes szórakoztatja a közönséget, kívánságaik teljesítésével.

fotok 04

A műsort iskolánk diákjai és a pedagógusok adják a 60-as évek Táncdalfesztiváljai hangulatában.

Éjfél után tombolahúzás, várjuk szíves felajánlásaikat.

fotok 05

Szeretnénk a résztvevők számát növelni azzal, hogy az az osztály, ahonnan a legtöbb szülő eljön 30.000 Ft osztálykirándulás – hozzájárulást kap. A második 20.000 Ft-ot a harmadik 10.000 Ft-ot.

fotok 08

Szeretettel várjuk a 60-as évek Táncdalfesztiváljainak jelmezes fellépőit (Szécsi Pál, Kovács Kati…)

fotok 06

Nagyon jó szórakozást kívánunk mindenkinek, kérjük részvételükkel támogassák alapítványunkat, ezáltal az iskolánkat.

Hajrá Rákóczi!!!

Üdvözlettel:

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskoláért Alapítvány Kuratóriuma 

fotok 07

Ki olvas minket?

Oldalainkat 56 vendég böngészi
Ma, Donát napja van. Holnap Bernadett napja lesz.