szombat, augusztus 18, 2018
image image image image image image image image
Tanévnyitó ünnepség TÁJÉKOZTATÁS  A TANÉVNYITÓ ÜNNEPSÉG IDŐPONTJA: 2018. SZEPTEMBER 3. 8:00 óra (utána tanítás)  A TANKÖNYVEKET MINDEN TANULÓ A TANÉVNYITÓ ÜNNEPSÉG UTÁN AZ OSZTÁLYFŐNÖKÉTŐL KAPJA MEG
Javítóvizsgák időpontjai A javítóvizsgák időpontjai olvashatók itt, ami 2018. augusztus 24-én lesz.
Grosics kupa Iskolánk rendszeres részvevője a Grosics kupának, amelyet Lakiteleken a Népfőiskola festői környezetében rendeznek meg. A mérkőzés után a fiúk lubickolhattak egyet a medencékben és este megnéztük közösen az Európa Liga döntőt.
Rákóczi Projekt Hét Iskolánk már márciusban lázasan készült névadójának II. Rákóczi Ferenc születésének évfordulójára. Diákjaink, színes óriás plakátokat készítettek, ezzel felidézve Rákóczi életének helyszíneit gyermekkorától egészen haláláig követve. A remekművekből az iskola aulájában egy kiállítás készült...
II. Rákóczi megemlékezés Iskolánk névadója II. Rákóczi Ferenc tiszteletére április 16-án ünnepséget rendeztünk. A színvonalas műsort az 5. b osztály adta elő. Diákjaink virágot helyeztek el, és emlékeztek a fejedelmet ábrázoló szobornál...
Beiskolázási Program a Rákócziban A nap zárásaként iskolánk vendége Juhász Roland a Videoton játékosa, 95-szörös magyar válogatott futballista az egészséges életmóddal kapcsolatban adott jó tanácsokat a gyerekeknek, majd beszállt egy közös focizásba az óvodásokkal és iskolánk sport osztályába járó gyerekekkel.
Miért a Rákóczi iskola? Haladva a kor igényeivel, az iskola kibővítette és új tartalommal töltötte meg az eddig is meglevő irányultságait. A 2018/2019-es tanévben két idegen nyelvi, egy angol és egy német és egy testnevelés-sport irányultságú osztályt szeretnénk indítani a KTE Labdarúgó Akadémiával együttműködve.
Sportosztályunk A sportosztályunk 22 fővel, 14 fiú futballista palántával és 8 kézilabdázni vágyó leánnyal indult el. A többi osztályhoz képest eltérés, hogy nálunk 6 testnevelés óra van, ennek keretében 2 órában bontásban a gyerekek a sportáguknak megfelelő képzésben részesülnek...


Sporttagozatot indítunk

Kedves Szülők, kedves gyerekek!


Minden szülő szeretné, hogy gyermeke a lehető legmagasabb minőségű iskolai oktatásban részesüljön, megfelelő környezetben szocializálódjon és a szellemi képzettség mellett megfelelően edzett, erős fizikummal rendelkezzen. Ezek együttes megszerzésére most kiváló lehetőség nyílik, hiszen a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola régi hagyományainak megfelelően felvételt hirdet sporttagozatos osztályába a 2015-16-os tanévre.

ADIDAS.KUPA.027

Az érdeklődők két időpontban vehetnek részt kiválasztó edzésen. Ezeken a foglalkozásokon a jelentkezők fizikai képességeit mérik fel a szakedzők. Amennyiben elkötelezettek a labdarúgás vagy a kézilabda iránt, úgy a következő időpontokban érdemes ellátogatni a kiválasztó felmérésre:

DSC00963

2015. március 17-én kedden 16.00 órától 17.30-ig és
2015. március 25-én szerdán 16.00 órától17.30-ig,
a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola sportcsarnokában.

cimlap

A sporttagozatos osztályban tanuló gyermekek egyébként az iskolában nagy hagyományokkal bíró kézilabda és a labdarúgás sportágak közül választhatnak.

iskolai.program.I.kcs.37

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

KEZI.IV.KCS.MEGYEI.DONTO.002 

Fáriné Boros Erika

tagintézmény vezető


plakat2018

moza

logo

CHILDREN2020

erasmusplus

koszon

EBEDBEFIZETES

ISKOLABEMUTATO

ROLUNKIRTAK

video

TANEVRENDJE

CSENGETESIREND

FELMEROK

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa2166
mod_vvisit_counterTegnap3470
mod_vvisit_counterEzen héten20923
mod_vvisit_counterMúlt héten23214
mod_vvisit_counterEbben hónapban61834
mod_vvisit_counterMúlt hónapban111597
mod_vvisit_counterÖsszesen5509335
.

Elérhetőség:

elerheteseg jm

iskola alma logo

hatartalanul logo

Ki olvas minket?

Oldalainkat 38 vendég böngészi
Ma, Ilona napja van. Holnap Huba napja lesz.