szerda, szeptember 18, 2019
image image image image image image image image
Kisboldogasszony ünnepe Kisboldogasszony ünnepe alkalmából a Magyar Máltai Szeretetszolgálat és a Fornetti Pékség felajánlásával iskolánk alsó tagozatos diákjai szeptember 9-én ajándékcsomagot kaptak a Magyar Máltai Szeretetszolgálat munkatársaitól.
Tanév rendje 2019/2020 A tanév rendje olvasható itt. Szülői értekezletek, fogadóórák, szünetek, rendezvények és minden fontos dátum...
Az állatmesék világa - EFOP tábor 2019. június 17-21. között első alkalommal került megrendezésre az EFOP pályázat keretein belül „Az állatmesék világa” című művészeti nevelés tábor. A táborban 25 gyermek vett részt iskolánk 1. és 2. évfolyamából.
Parádi tábor - EFOP A  táborban a közös erőkifejtés, a mozgáskoordinációs gyakorlatok által a gyerekek komplex fejlődésen mentek keresztül; a tisztelet, a megbecsülés, az akaraterő, a teherbíróképesség, a belső fegyelem kialakul, állóképességük, ügyességük folyamatosan javul. A versenyek és játékok során javul a gyerekek önismerete, együttműködő képessége, önkifejező képessége, kreativitása, alkotókészsége.
Ha én felnőtt volnék - EFOP TÁBOR A programban a gyerekek sokféle ajándékot és használati tárgyat kaptak a heti feladataikhoz, és a táborban sok-sok ajándékkal és mosollyal lettek gazdagabbak. A szülők elégedetten hozták minden nap gyermekeiket, és vitték haza a hét során. Sok-sok kép készült a heti eseményekről, melyből ízesítésképpen mutatunk néhányat.
Blog készítés rejtelmei - EFOP tábor Célunk volt ezek mellett, hogy a gyerekek legyenek képesek felismerni, megkülönböztetni a különböző típusú blogokat. Legyenek képesek a netikett szabályait betartva kommunikálni, véleményt kifejezni és sablonok alapján, vagy akár a nélkül saját, tematikus blogot vagy weboldalt létrehozni, arra tartalmat feltölteni.
Így kerek a világ! - EFOP tábor A tábor főprofilja a kézilabda volt, mellette voltak kisebb etapok a többi sportág megismerésére: napindító foglalkozás, akadálypálya építése és „szabadlabda idő”. Utóbbi keretein belül felállítottuk az összes sportág pályáját, mindenki annyi időt tölthetett az adott pályán, amennyi akart.
Összetartozás napja Ismét együtt énekelték a kecskeméti, nagyváradi és sepsiszentgyörgyi diákok a Tavaszi szél vizet áraszt népdalt a nemzeti összetartozás napján tartott rendezvényen, a Rákóczi iskolában.


Akikre tavaly büszkék lehettünk

 


 

ORSZÁGOS DÖNTŐ:

ATLÉTIKA

Kislabdahajító lány csapat Felkészítő tanár: Szőke Tünde, Majsai Mária

I. hely:

Korsós Dorina             8.c
Dunai Johanna            8.d
Sebesi Renáta            8.b
Rideg Vivien               8.a
Tercsi Jennifer            8.a

sporteredmenyek.01

Kislabdahajítás egyéni Felkészítő tanár: Szőke Tünde

II. hely                        Korsós Dorina             8.c
IV. hely                      Dunai Johanna            8.d

sporteredmenyek.02

4x100m-es fiú váltó Felkészítő tanár: Majsai Mária

 X. hely:                    

S. Juhász Tanás        8.c
Polyák Kristóf            8.c
Berta Csaba              8.c

Nagy Milán                 8.a

sporteredmenyek.03

Egyéni összetett 4 próba Felkészítő tanár: Majsai Mária

XIII. hely       Molnár Ivett         6.d       /megyei I. hely/

sporteredmenyek.05

Balázs Gábor Géza 6.d eredményesen szerepelt az országos mezei futóversenyen.

sporteredmenyek.40

VÍZILABDA

Lány suli – poló csapat Felkészítő tanár: Dr. Holeczné Morvai Ildikó

IV. hely:       

Lisztes Andrea
Marsa Patrícia
Varga Diána
Bognár Szabina
Turi Bernadett
Borsos Vivien
Szabó Cintia
Vracaric Noémi

sporteredmenyek.06

ÚSZÁS

100 m-es mell úszás

VIII. hely       Lisztes Andrea    8.c

sporteredmenyek.10

ORSZÁGOS ELŐDÖNTŐ:

KÉZILABDA

sporteredmenyek.13

IV. korcsop. lány kézilabda csapat Felkészítő tanár: Szőke Tünde

III. hely:

Korsós Dorina             8.c
Sebesi Renáta             8.b
Dunai Johanna            8.d
Holló Zsanett               8.a
Tőzsér Nikolett            8.a
Babos Dóra                 7.a
Lakatos Klaudia         7.a
Kobela Éva                 8.a

sporteredmenyek.16

III. korcsop. lány kézilabda csapat Felkészítő tanár: Schóber Ottó László

III. hely:          

Babos Dóra
Lakatos Klaudia
Téti Kitti
Molnár Ivett
Vizi Annamária
Horváth Ildikó
Kovács Adrienn
Kovács Vanda
Berta Bianka
Szabó Réka
Üres Farkas Fatime
Túri Réka
Szél Kitti
Faragó Adrienn
Horváth Szabina

sporteredmenyek.17

MEGYEI VERSENYEK:

ATLÉTIKA

sporteredmenyek.26

4 próba    III. korcsop. leány csapat Felkészítő tanár: Majsai Mária

II. hely:           

Molnár Ivett
Faragó Adrienn
Nagy Zsófia
Horváth Szabina
Kiss Krisztina
Berta Bianka
Kiss Viktória

sporteredmenyek.36

Mezei futóverseny Felkészítő tanár: Szőke Tünde

II. korcsop. lány

II. hely:                   

Kiss Réka
Boda Beatrix
Kovács Gyöngyi
Varga Benita
Fetter Daniella

sporteredmenyek.39

Egyéni

III. hely          Kiss Réka

sporteredmenyek.31

III. korcsop. fiú csapat Felkészítő tanár:  Majsai Mária

III. hely:          

Balázs Gábor
Kovács Gábor
Molnár Dániel
Varga András
Bende László

sporteredmenyek.30

LABDARÚGÁS

III. korcsop. fiúk Felkészítő tanár: Bravik Béla

II. hely:          

Bara Tamás
Kazi Bence
Lakatos Máté
Molnár Dániel
Ormándi Norbert
Pető Mihály
Üres Farkas Boldizsár
Sebestyén Olivér
Simon Dominik
Szabó Bence
Szarapka Patrik
Tanács Gergő
Török Levente
Valastyán Milán

sporteredmenyek.27

Játékos sportverseny Felkészítő tanár: Bekéné Patyi Angéla, Kovács Loránt

Megyei III. hely:            

Meleg Gergő              4.b
Kiss Réka                   4.b
Kovács Gyöngyi         4.b
Fetter Daniella           4.b
Filus Adrián                4.d
Varga Bence              4.d
Varga Benita              4.c
Kiss Nóra                    3.d

Bashiri Arián               3.a
Borbényi Bence          3.a
Túri Attila                     3.a
Huszka Dániel            3.c
S. Juhász Lilla            3.c
Írházi Kevin                 2.a
Tanács Nikolett          2.a
Vas Vanda                 2.a
Kanyó Dániel             2.d
Boda Beatrix              5.b

sporteredmenyek.25

LABDARÚGÁS TEREMFOCI DIÁKOLIMPIA

sporteredmenyek.23

IV. korcsop. fiúk Felkészítő tanár: Bravik Béla

Megyei III. hely:            

Gyurik Gergő
Nagy Milán
Pető Mihály
Polyák Kristóf
S. Juhász Tamás
Sebestyén Olivér
Szaniszló Patrik

Tanács Gergő
Valastyán Milán
Üres Farkas Boldizsár

sporteredmenyek.19

kreta 

eugyintezes

TOGETHERLOGON

togetherlogo

erasmusplus

koszon

EBEDBEFIZETES

ISKOLABEMUTATO

ROLUNKIRTAK

video

TANEVRENDJE

CSENGETESIREND

FELMEROK

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa4032
mod_vvisit_counterTegnap5509
mod_vvisit_counterEzen héten13647
mod_vvisit_counterMúlt héten35735
mod_vvisit_counterEbben hónapban86739
mod_vvisit_counterMúlt hónapban133582
mod_vvisit_counterÖsszesen7215713
.

Elérhetőség:

elerheteseg jm

iskola alma logo

nagyMo logo

Ki olvas minket?

Oldalainkat 73 vendég böngészi
Ma, Diána napja van. Holnap Vilhelmina napja lesz.