péntek, szeptember 24, 2021
image image image image image image image image
Rákóczisok lettünk Az idei évben is sajátos, meghitt hangulatú volt az első osztályosok avatása. A rádión közvetített tanévnyitó után az aulában került sor a ceremóniára, melyet Fáriné Boros Erika igazgatónő kedves, bíztató szavai nyitottak meg.
Papírgyűjtés eredménye A Kecskeméti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolában 2021. szeptember 9-én sikeresen lezajlott az idei tanév papírgyűjtése.  Köszönjük a gyerekek, szülők, pedagógusok segítségét, lelkesedését, fáradozását és türelmét! 
Környezetbarát udvartakarítás Iskolánk udvartakarítása lelkes csapattal valósult meg. Ősztől-nyárig rendezett udvarral szeretnénk büszkélkedni. Első körben a szemetet, fémet, törmeléket és zöldhulladékot szedtük össze. Mindannyiunk nevében köszönjük a jó hozzáállást és a segítőkészséget.
Honnan ”ered” a csapvíz? Miért mondják: az ivóvíz a legszigorúbban ellenőrzött élelmiszer? Iskolánk meghívást kapott a Bácsvíz Zrt-től, hogy tájékozódhassunk mindennapi ivóvizünk előállításáról.
Tanév rendje 2021/2022 A tanév rendje olvasható itt. Szülői értekezletek, fogadóórák, szünetek, rendezvények és minden fontos dátum...
Tervezet, a járványhelyzet alakulásától függően változhat!
Díjátadás Intézményünk a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola még februárban meghirdetett egy rajzversenyt a leendő első osztályos gyerekek körében. A megadott téma a kedvenc farsangi jelmezem volt. A rajzversenyre beérkezett alkotásokból az iskola kiállítást rendezett. A rajzokat a főbejárat melletti ablakokon lehetett megcsodálni.
Sikeres nyelvvizsgák A 2020/2021. tanévben több sikeres nyelvvizsgát tettek tanulóink. Szívből gratulálunk a kiemelkedő teljesítményükhöz.
Újra! Használom! Újrahasználom! Mindannyian törekszünk, hogy minél kevesebb hulladékot halmozzunk fel. A kreatív újrahasznosítás jegyében iskolánk 2.a osztályos tanulói kihívással egybekötött kiállítást rendezett, melyen hat osztály vett részt.


Sikeres nyelvvizsgák

 

A 2020/2021. tanévben több sikeres nyelvvizsgát tettek tanulóink.

IMG 20210618 165316 1

Adler Kende 8.d              komplex középfokú, angol nyelvvizsga

                                        komplex alapfokú, angol nyelvvizsga

Horváth Zalán 8.b          komplex középfokú, angol nyelvvizsga

                                        komplex alapfokú, angol nyelvvizsga

Juhász Réka 8.b             komplex középfokú, angol nyelvvizsga

                                        komplex alapfokú, angol nyelvvizsga

Budai Tibor Bence 8.b     komplex alapfokú, angol nyelvvizsga

Czakker Ferenc 8.b           komplex alapfokú, angol nyelvvizsga

Czár Ajsa Anna 8.b           szóbeli alapfokú, angol nyelvvizsga

Horváth Hanna 8.b           komplex alapfokú, angol nyelvvizsga

Nagy Bence 8.b                 írásbeli alapfokú, angol nyelvvizsga

Nagy Kristóf 8.b               szóbeli alapfokú, angol nyelvvizsga

Rück Renáta 8.d               komplex alapfokú, angol nyelvvizsga

Sörös Márk 8.b                 komplex alapfokú, angol nyelvvizsga

Sutus-Juhász Tibor 8.b     komplex alapfokú, angol nyelvvizsga

 

 

 

Ki olvas minket?

Oldalainkat 35 vendég böngészi
Ma, Gellért és Mercédesz napja van. Holnap Eufrozina és Kende napja lesz.