kedd, augusztus 14, 2018
image image image image image image image image
Tanévnyitó ünnepség TÁJÉKOZTATÁS  A TANÉVNYITÓ ÜNNEPSÉG IDŐPONTJA: 2018. SZEPTEMBER 3. 8:00 óra (utána tanítás)  A TANKÖNYVEKET MINDEN TANULÓ A TANÉVNYITÓ ÜNNEPSÉG UTÁN AZ OSZTÁLYFŐNÖKÉTŐL KAPJA MEG
Javítóvizsgák időpontjai A javítóvizsgák időpontjai olvashatók itt, ami 2018. augusztus 24-én lesz.
Grosics kupa Iskolánk rendszeres részvevője a Grosics kupának, amelyet Lakiteleken a Népfőiskola festői környezetében rendeznek meg. A mérkőzés után a fiúk lubickolhattak egyet a medencékben és este megnéztük közösen az Európa Liga döntőt.
Rákóczi Projekt Hét Iskolánk már márciusban lázasan készült névadójának II. Rákóczi Ferenc születésének évfordulójára. Diákjaink, színes óriás plakátokat készítettek, ezzel felidézve Rákóczi életének helyszíneit gyermekkorától egészen haláláig követve. A remekművekből az iskola aulájában egy kiállítás készült...
II. Rákóczi megemlékezés Iskolánk névadója II. Rákóczi Ferenc tiszteletére április 16-án ünnepséget rendeztünk. A színvonalas műsort az 5. b osztály adta elő. Diákjaink virágot helyeztek el, és emlékeztek a fejedelmet ábrázoló szobornál...
Beiskolázási Program a Rákócziban A nap zárásaként iskolánk vendége Juhász Roland a Videoton játékosa, 95-szörös magyar válogatott futballista az egészséges életmóddal kapcsolatban adott jó tanácsokat a gyerekeknek, majd beszállt egy közös focizásba az óvodásokkal és iskolánk sport osztályába járó gyerekekkel.
Miért a Rákóczi iskola? Haladva a kor igényeivel, az iskola kibővítette és új tartalommal töltötte meg az eddig is meglevő irányultságait. A 2018/2019-es tanévben két idegen nyelvi, egy angol és egy német és egy testnevelés-sport irányultságú osztályt szeretnénk indítani a KTE Labdarúgó Akadémiával együttműködve.
Sportosztályunk A sportosztályunk 22 fővel, 14 fiú futballista palántával és 8 kézilabdázni vágyó leánnyal indult el. A többi osztályhoz képest eltérés, hogy nálunk 6 testnevelés óra van, ennek keretében 2 órában bontásban a gyerekek a sportáguknak megfelelő képzésben részesülnek...

12.09.06.

Müller Mónika

Végzettségeim:         Tanítóképző Főiskola , Kecskemét

                                                           - általános iskolai tanító szak

                                                           - óvodapedagógus szak

                                    Kereskedelmi és Gazdasági Főiskola, Szolnok    

 - közgazdász szak

 Bemutatkozás:  Pályakezdőként 1993-ban a Kodály Zoltán Ének - Zenei Általános Iskolában helyezkedtem el,tanító,főiskolai hallgatók szakvezetője voltam.

 Pár év kihagyás után, 2008-ban a nagykőrösi Kolping Katolikus Általános Iskolába kerültem, ahol 1. és 2. osztályban minden tantárgyat
( testnevelés kivételével ) osztályfőnökként tanítottam, fejlesztettem a tanulási nehézségekkel küzdő tanulókat.

 Az elmúlt években nyitott voltam minden új iránt, folyamatosan képeztem magam:mozgásterápiai tanfolyamon , a tanulási nehézségek megelőzésére és oldására. Meixner - féle olvasástanítási továbbképzésen az eredményesebb olvasni tudás érdekében.

 Jelenleg 2. osztályban magyart és testnevelést tanítok.

Szívügyem a rám bízott gyermekek értelmi és érzelmi nevelése.Sok szeretettel és türelemmel igyekszem tudásom legjavát átadni.


Ki olvas minket?

Oldalainkat 113 vendég böngészi
Ma, Marcell napja van. Holnap Mária napja lesz.