vasárnap, május 26, 2019
image image image image image image image image
Anyák Napi műsor Az ötödik évfolyam idén első alakalommal köszöntötte együtt az édesanyákat, nagymamákat, dédnagymamákat anyák napja alkalmából. Egy csodálatos zenei csokorral készült iskolánk nagykórusa...
Fogódzó köszönő levél Ezúton szeretnénk megköszönni mindenkinek, akik támogatták a Gála támogatói jegy megvásárlásával az Egyesületet , valamint adójuk 1% - val is hozzájárultak a Fogódzó Gyermek Segélyezési Egyesületet működéséhez.
Bízunk benne,hogy jövőre sem feledkeznek meg adójuk 1% -ról.
Fogódzó Jótékonysági Gálaműsor Évek óta hagyomány már a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolában az intézmény diákjai által adott Gála műsor, a Fogódzó. Az utóbbi években a műsor mindig valamilyen kiválasztott téma köré épült fel. Idén megelevenedtek a magyar történelem dicső pillanatai. A Gála mottója pedig ez volt:" Ne felejtsd el honnan jöttél" SAJTÓMEGJELENÉS
Gasztro kaland a Rákócziban Kulturális Örökségünk címmel nyílt kóstolóval egybekötött kiállítás szerdán délelőtt a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskolában. Öt országból harminc diák és tizenöt kísérő tanár érkezett az intézménybe az Erasmus+ program keretében, hogy bemutassák nemzetük kultúráját és barátkozzanak a kecskeméti gyerekekkel.
Első helyezés a labdarúgó diákolimpián Április 3-án rendezték az I. korcsoportos labdarúgó diákolimpia városi döntőjét a Műkertvárosi Sportcentrumban. A résztvevő 4 csapat körmérkőzést játszott egymással, ezek alapján dőlt el a végső sorrend.
Nemzetközi találkozó iskolánkban 2019. április. 8-12-e között 30 tanulót látunk vendégül Izlandról, Dániából, Finnországból, Ciprusról és Spanyolországból a „Together- strong and safe” című Európai Uniós támogatású Erasmus+ KA2 iskolai együttműködési projekt első évét záró tanulási/tanítási/képzései tevékenységek keretében. A külföldi vendégek 12 magyar hatodikos tanulóval fognak együtt dolgozni angol nyelven.
Rákóczi Projekt A kecskeméti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola idén is megrendezte az évek alatt hagyománnyá nőtt programsorozatát, a Rákóczi-hetet, ahol a diákok egész héten át különböző játékos foglalkozások keretében tisztelegtek iskolájuk névadója előtt. SAJTÓMEGJELENÉSEK
Rákóczi nyomában kirándulás A Honvédelmi Sportszövetség pályázatának részeként március 19-20-án 40 rákóczis diák indult útnak, hogy a fejedelem életében fontos szerepet játszó várakat látogassanak meg. Az utazás előtt kiselőadásokat készítettek a várak történetéről.

12.09.06.

Müller Mónika

Végzettségeim:         Tanítóképző Főiskola , Kecskemét

                                                           - általános iskolai tanító szak

                                                           - óvodapedagógus szak

                                    Kereskedelmi és Gazdasági Főiskola, Szolnok    

 - közgazdász szak

 Bemutatkozás:  Pályakezdőként 1993-ban a Kodály Zoltán Ének - Zenei Általános Iskolában helyezkedtem el,tanító,főiskolai hallgatók szakvezetője voltam.

 Pár év kihagyás után, 2008-ban a nagykőrösi Kolping Katolikus Általános Iskolába kerültem, ahol 1. és 2. osztályban minden tantárgyat
( testnevelés kivételével ) osztályfőnökként tanítottam, fejlesztettem a tanulási nehézségekkel küzdő tanulókat.

 Az elmúlt években nyitott voltam minden új iránt, folyamatosan képeztem magam:mozgásterápiai tanfolyamon , a tanulási nehézségek megelőzésére és oldására. Meixner - féle olvasástanítási továbbképzésen az eredményesebb olvasni tudás érdekében.

 Jelenleg 2. osztályban magyart és testnevelést tanítok.

Szívügyem a rám bízott gyermekek értelmi és érzelmi nevelése.Sok szeretettel és türelemmel igyekszem tudásom legjavát átadni.plakat2019

kreta 

eugyintezes

TOGETHERLOGON

togetherlogo

erasmusplus

koszon

EBEDBEFIZETES

ISKOLABEMUTATO

ROLUNKIRTAK

video

TANEVRENDJE

CSENGETESIREND

FELMEROK

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa2540
mod_vvisit_counterTegnap4673
mod_vvisit_counterEzen héten36241
mod_vvisit_counterMúlt héten32450
mod_vvisit_counterEbben hónapban122920
mod_vvisit_counterMúlt hónapban136279
mod_vvisit_counterÖsszesen6708584
.

Elérhetőség:

elerheteseg jm

iskola alma logo

hatartalanul logo

Ki olvas minket?

Oldalainkat 61 vendég böngészi
Ma, Fülöp és Evelin napja van. Holnap Hella napja lesz.