péntek, május 29, 2020
Fontos információk A tanáv hátralevő részével, tankönyvek visszaszolgáltatásával, ballagással, bizonyítványok kiosztályával, ügyelettel és felzárkóztatássak kapcsolatos fontos információk olvashatók itt...
Ebéd rendelési lehetőség Kérjük a szülőket, ha igényt tartanak az ebéd elvitelére, vagy az iskolai ügyelet igénybevétele mellett az étkezésre is azt május 27-én 16 óráig a közétkeztetési ügyintézőnél jelezzék!
Beiratkozás 2020/21. tanévre Értesítjük az érintett szülőket, hogy a 2020/2021. tanévre történő általános iskolai beíratásokra a rendkívüli helyzettre való tekintettel rendhagyó módon kerül lebonyolításra. Minden ezzel kapcsolatos részletet elolvashat az alábbi cikkben..
Adatkezelési tájékoztató Tisztelt Szülők! Két fontos dokumentumot olvasható itt a digitális oktatás során alkalmazott adatkezelési előírásokról.
Szülői tájékoztató Tisztelt Szülők! A koronavírus járvány terjedése miatt kialakult intézkedésekről és egyéb fontos információkról fogunk itt mindig tájékoztatást adni... AZ EBÉDBEFIZETÉS JELENLEG SZÜNETEL!
Szabadidős foglalkozás 03.04.  Március 4-én a Rákóczis Szerdák keretén belül szabadidős foglalkozásokon vehettek részt az óvodások. A kézműves foglalkozáson a gyerekek a HÁROM Pillangó című mese hallgatása közben a színtelen pillangók szárnyaira gyönyörű színeket varázsoltak.
Operaház „Nagyköveti” Programja Iskolánkban az Operaház „Nagyköveti” Programja október 1-vel a Zene Világnapja alkalmából megrendezett rendhagyó órákkal kezdődött, ahol az Operaház operaénekesei vezették be a gyerekeket ebbe a fantasztikus világba, remélve, hogy megszeretik a zenének ezt a műfaját is.
Sulikuckó 02.26. Február 26-án az Iskolaváró Sulikuckóra jöttek hozzánk a nagycsoportos óvodások, akikkel január óta hétről-hétre találkozunk beiskolázási programunk részeként a Rákóczis Szerdákon.

19.04.05.

Első helyezés a labdarúgó diákolimpián

Április 3-án rendezték az I. korcsoportos labdarúgó diákolimpia városi döntőjét a Műkertvárosi Sportcentrumban. A résztvevő 4 csapat körmérkőzést játszott egymással, ezek alapján dőlt el a végső sorrend.

Első mérkőzésünkön a Corvin Mátyás volt az ellenfél, ahol a kezdeti lámpaláz elmúltával magabiztosan játszottunk és biztos győzelmet arattunk. A második találkozónkon, nagyon kiélezett csatában nekünk sikerült gólt szereznünk, mely a javunkra döntötte el a mérkőzést a Vásárhelyi iskola ellen. Az utolsó összecsapásunkon a Református iskola szerezte meg a vezetést, de gyorsan sikerült fordítanunk, így hibátlan mérleggel zártunk. Ezzel eldőlt, hogy az idei labdarúgó diákolimpia városi döntőjét a II. Rákóczi nyerte meg és bejutott a megyedöntőbe.

diakolimpia

Eredmények: II. Rákóczi – Corvina Mátyás 6-0

II. Rákóczi – Vásárhelyi 1-0

II. Rákóczi – Református 6-1

Csapattagok: Madócs Kevin, Bóna Dorián, Ronkó Márk, Gróf Dominik, Csikai Róbert, Tóth Nátán, Farkas Farkas, Pap Zsombor.

Cikk: Kovács Tamás

beisk20-21

PENZUGY

elerhetoseg

Ma, Magdolna napja van. Holnap Janka és Zsanett napja lesz.