szombat, június 06, 2020
Menő menzák Menő menzák az iskolákban – Egészséges étkezést és életstílust népszerűsítő programok pályázat lehetőséget biztosított, hogy egy éven keresztül rendezvények, vendégelőadók színesítsék hétköznapjainkat. Programjaink népszerűek voltak a diákok és a szülői közösség körében is. A pályázatban vállalt programok megvalósítása sikeresen lezárult.
Fontos információk A tanáv hátralevő részével, tankönyvek visszaszolgáltatásával, ballagással, bizonyítványok kiosztályával, ügyelettel és felzárkóztatássak kapcsolatos fontos információk olvashatók itt...
Ebéd rendelési lehetőség Kérjük a szülőket, ha igényt tartanak az ebéd elvitelére, vagy az iskolai ügyelet igénybevétele mellett az étkezésre is azt május 27-én 16 óráig a közétkeztetési ügyintézőnél jelezzék!
Beiratkozás 2020/21. tanévre Értesítjük az érintett szülőket, hogy a 2020/2021. tanévre történő általános iskolai beíratásokra a rendkívüli helyzettre való tekintettel rendhagyó módon kerül lebonyolításra. Minden ezzel kapcsolatos részletet elolvashat az alábbi cikkben..
Adatkezelési tájékoztató Tisztelt Szülők! Két fontos dokumentumot olvasható itt a digitális oktatás során alkalmazott adatkezelési előírásokról.
Szülői tájékoztató Tisztelt Szülők! A koronavírus járvány terjedése miatt kialakult intézkedésekről és egyéb fontos információkról fogunk itt mindig tájékoztatást adni... AZ EBÉDBEFIZETÉS JELENLEG SZÜNETEL!
Szabadidős foglalkozás 03.04.  Március 4-én a Rákóczis Szerdák keretén belül szabadidős foglalkozásokon vehettek részt az óvodások. A kézműves foglalkozáson a gyerekek a HÁROM Pillangó című mese hallgatása közben a színtelen pillangók szárnyaira gyönyörű színeket varázsoltak.
Operaház „Nagyköveti” Programja Iskolánkban az Operaház „Nagyköveti” Programja október 1-vel a Zene Világnapja alkalmából megrendezett rendhagyó órákkal kezdődött, ahol az Operaház operaénekesei vezették be a gyerekeket ebbe a fantasztikus világba, remélve, hogy megszeretik a zenének ezt a műfaját is.

16.10.24.

Rákóczis-szerda

Kedves Szülők!

Az iskolakezdés nehézségeinek könnyebbé tételében szeretnénk Önöknek segíteni Rákóczis-szerda programsorozatunkkal, melynek keretében 2017 november 15.-től iskola-előkészítő foglalkozásokkal, és szabadidős tevékenységekkel igyekszünk kellemes „iskolás” perceket szerezni a nagycsoportos óvodásoknak.

rakoczis szerda 01

A foglalkozásokra jelentkezni lehet a mellékelt nyilatkozat kitöltésével és az iskola titkárságára való eljuttatásával – személyesen vagy email-ban ( Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. ).

Nyilatkozat

III.21.

rakoczis szerda 10

Iskolaváró Sulikuckó

A foglalkozásokat a leendő elsős pedagógusok vezetik.

XI. 15.

I.31.

XI. 29.

II.14.

XII. 13.

II.28.

I. 17.

III.14

rakoczis szerda 11

Javasoljuk a foglalkozásainkon való részvételt, mert:

• A gyermekek még az iskolába lépés előtt megismerkedhetnek tanítóikkal és egymással is.
  • Felfedezhetik az iskola épületét, környezetét.
  • A játékos foglakozások során fokozatosan hozzászokhatnak az iskolai módszerekhez.
  • Az osztály kiválasztása előtt kiderül, hogy a gyermek érdeklődése és adottságai melyik osztály kínálatához állnak közelebb, megkönnyítve ezzel a szülők döntését.
  • Kialakulhatnak olyan csoportkohéziós jellemzők, amelyek elősegítik a gyermek beilleszkedését a közösségbe.

rakoczis szerda 08

Szeretettel várjuk a nagycsoportos óvodásokat.

Tanító nénik

beisk20-21

jobbmenu

PENZUGY

mod_vvisit_counterMa2072
mod_vvisit_counterÖsszesen8519427

elerhetoseg

Ma, Norbert és Cintia napja van. Holnap Róbert napja lesz.