kedd, február 25, 2020
Szabadidős foglalkozás 02.19. Beiskolázási programunk része a Rákózis Szerda, melynek keretében ezen a héten február 19-én Szabadidős foglalkozáson vehettek részt a kis óvodások.
Alapítványi bál A II. Rákóczi Ferenc Általános Iskoláért Alapítvány kuratóriuma, a Szülői Közösség és a Rákóczis nevelőtestület nevében szeretettel hívjuk és várjuk Önöket  2020. február 22-én, 19 órakor megrendezendő SZÜLŐK-NEVELŐK báljára.
Nyílt napok Iskolánkban idén február 4-5-én Nyílt Napot tartottunk. Ezen a két napon sok kisgyermek látogatott el hozzánk szüleivel együtt. Reggel Fáriné Boros Erika tagintézmény- vezető köszöntötte a szüleikkel érkező gyermekeket.
Környezetvédelmi fotópályázat Beküldendő: 2 darab fénykép, amely 1 jó illetve 1 rossz példát mutat be a környezetvédelemről. A képeket személyesen neked kell elkészíteni! A képekhez az elkészítés dátumát, helyszínét, illetve, hogy mi ebben a jó/rossz egy mondatban le kell írni! Beküldési határidő: 2020. március 10. iskolánk e-mail címére:  Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. , névvel, osztállyal!
Szabadidős foglalkozás 01.29. Beiskolázási programunk része a Rákózis Szerda, melynek keretében ezen a héten január 29-én Szabadidős foglalkozásainkra vártuk az óvodásokat.
Lions érzékenyítő délután A Lions Club és a Kuti Optika nagy kedvezményt biztosít a szülőknek gyermekük szemüvegének megvásárlásában, valamint 15 diák szemüvegének teljes költségét vállalta a Lions Club. Az oroszlánok egy érzékenyítő napot szerveztek az iskolánk alsó diákjainak.
Táncversenyek Az IPDSO Táncverseny és a Fashion Street Dance, Hip-Hop Speed, FreeStyle és Rock and Show Táncversenyen iskonák csapatai több aranyérmet is nyertek.
Nyílt napok Kedves nagycsoportos óvodás! Szeretettel várunk szüleitekkel együtt 2019. február 4-én és 5-én NYÍLT NAPUNKRA, ahol megismerkedhettek a leendő elsős tanítókkal és az iskolai élet ízével. Részt vehettek az első két tanítási órán, és ha testnevelés órán is szeretnél velünk játszani, hozz magaddal tornacipőt!

20.01.16.

Kölyökatlétika

Idén is megrendezésre került január 15-én a beiskolázási programunk egyik sportrendezvénye a Kölyökatlétika. A sportos délelőttre becsatlakoztak a Csiga-Biga- Árpádvárosi, a Kálmán Lajos utcai, a Piarista óvoda, a Bíró Lajos utcai Tündérkert, a Teknősvár, valamint a Hosszú utcai óvoda gyermekei.

DSC00420

Fáriné Boros Erika tagintézmény-vezető ünnepélyes megnyitója után egy közös bemelegítéssel hangolódott rá mindenki a versenyre, a gyakorlatokat iskolánk két negyedikes diákja mutatta be az ovisoknak.

DSC00448

A vidám torna után jöhettek a változatos versenyszámok, melyekben összemérhették erejüket, ügyességüket a gyerekek.

DSC00524

Mindenki nagy örömére most is az autóverseny számmal kezdődött a program.

DSC00566

Az állomások között volt szivacskézi, medicinlabda, koordinációs váltó, aktív fal, célba dobás és szlalom futás, mind olyan nagyszerű sportgyakorlat, ami fejleszti a gyerekek képességeit.

DSC00574

Minden kisgyerek örömmel vette az akadályokat, könnyen oldották meg a feladatokat. A játék sem maradt el, hiszen az állomások között mindig pihenésképpen játszottak.

DSC00619

A kitartás meghozta gyümölcsét, minden kis óvodás oklevelet, csokit és üdítőt kapott ajándékba.

DSC00637

A kölyökatlétika idei győztese a Teknősvár óvoda lett, ők vihették haza 1 évre a vándorkupát. A második helyen a Hosszú utcai óvoda, míg a harmadik helyen a Szent Imre óvoda csapata végzett.

DSC00660

Jövőre is szeretettel várunk minden kedves kis óvodást!

DSC00710

fotók, szöveg: Borsos Andrea

beisk20-21

PENZUGY

elerhetoseg

Ma, Géza napja van. Holnap Edina napja lesz.