kedd, július 27, 2021
image image image image image image image image
Díjátadás Intézményünk a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola még februárban meghirdetett egy rajzversenyt a leendő első osztályos gyerekek körében. A megadott téma a kedvenc farsangi jelmezem volt. A rajzversenyre beérkezett alkotásokból az iskola kiállítást rendezett. A rajzokat a főbejárat melletti ablakokon lehetett megcsodálni.
Sikeres nyelvvizsgák A 2020/2021. tanévben több sikeres nyelvvizsgát tettek tanulóink. Szívből gratulálunk a kiemelkedő teljesítményükhöz.
Újra! Használom! Újrahasználom! Mindannyian törekszünk, hogy minél kevesebb hulladékot halmozzunk fel. A kreatív újrahasznosítás jegyében iskolánk 2.a osztályos tanulói kihívással egybekötött kiállítást rendezett, melyen hat osztály vett részt.
Mobiltelefon gyűjtő akció Sikeresen zárult a meghirdetett mobiltelefon gyűjtő akció. Diákjaink és szüleik komolyan vették a felhívást, sok telefon került a dobozba. Jó érzés, hogy ezzel is hozzájárulhattunk környezetünk megóvásához. Iskolánk elkötelezett környezetvédő.
Tudásbajnokság eredmények A Tudásbajnokság 2020/2021.-es tanév eredményei olvashatók itt.
Petőfi Sándor Szavalóverseny Iskolánk idén is megrendezte a városi szintű Petőfi Sándor Szavalóversenyt. A vírushelyzetre való tekintettel már 2. alkalommal került sor online verseny megrendezésére. A pandémia ellenére, a tanulók nagy számban jelentkeztek a megmérettetésre, a versmondók összesen 10 kecskeméti iskolából küldték be szavazataikat.
Mobiltelefon-gyűjtő verseny Iskolánkban használt mobiltelefon-gyűjtó versenyt hírdetünk meg. 2021 május 10 - június 15. között. A verseny az osztályok között zajlik, a legeredményesebbeket díjazzuk. További részletek a cikkben.
„Tavaszi nagytakarítás” az Érzékelések kertjében. Az Érzékelések kertje a Szent László Lions Club tagjai által ültetett, most virágzó japáncseresznyefás Aomori park közvetlen folytatása, melyet 2020 őszén épített meg a klub, és mely befejezése ez év nyarára várható.

21.06.24.

Sikeres nyelvvizsgák

 

A 2020/2021. tanévben több sikeres nyelvvizsgát tettek tanulóink.

IMG 20210618 165316 1

Adler Kende 8.d              komplex középfokú, angol nyelvvizsga

                                        komplex alapfokú, angol nyelvvizsga

Horváth Zalán 8.b          komplex középfokú, angol nyelvvizsga

                                        komplex alapfokú, angol nyelvvizsga

Juhász Réka 8.b             komplex középfokú, angol nyelvvizsga

                                        komplex alapfokú, angol nyelvvizsga

Budai Tibor Bence 8.b     komplex alapfokú, angol nyelvvizsga

Czakker Ferenc 8.b           komplex alapfokú, angol nyelvvizsga

Czár Ajsa Anna 8.b           szóbeli alapfokú, angol nyelvvizsga

Horváth Hanna 8.b           komplex alapfokú, angol nyelvvizsga

Nagy Bence 8.b                 írásbeli alapfokú, angol nyelvvizsga

Nagy Kristóf 8.b               szóbeli alapfokú, angol nyelvvizsga

Rück Renáta 8.d               komplex alapfokú, angol nyelvvizsga

Sörös Márk 8.b                 komplex alapfokú, angol nyelvvizsga

Sutus-Juhász Tibor 8.b     komplex alapfokú, angol nyelvvizsga

 

 

 

Ki olvas minket?

Oldalainkat 50 vendég böngészi
Ma, Olga és Liliána napja van. Holnap Szabolcs és Alina napja lesz.