2012.04.25
Diákolimpia atlétika:
Ügyességi csapatbajnokság
Megyei eredmények
2011/2012
Szept. 28.
Lány távolugró csapat: I. helyezés
- Molnár Ivett
- Berta Bianka
- Horváth Szabina
- Kiss Krisztina
- Varga Benita
10x200m-es váltófutás: I. helyezés
- Horváth Szabina
- Dudog Levente
- Kiss Krisztina
- Szarapka Patrik
- Varga Benita
- Kazi Bence
- Berta Bianka
- Bakos Richárd
- Molnár Ivett
- Balázs Gábor Géza
Lány kislabdahajító csapat: II. helyezés
- Molnár Ivett
- Szűrszabó Erika
- Üres-Farkas Fatime
- Pál Krisztina
- Vizi Annamária
Fiú távolugró csapat: III. helyezés
- Balázs Gábor Géza
- Bakos Richárd
- Lakatos Máté
- Szarapka Patrik
- Kovács Gábor
Fiú kislabdahajító csapat: VI. helyezés
- Berkes Gergő
- Lakatos Máté
- Gál István
- Simon Dominik
- Valastyán Milán
Kiskunfélegyháza Mészáros Gyula
Emlékverseny
2011. okt. 1
Molnár Ivett:
- 60m: I. helyezés
- Távol: II. helyezés
- 4x200 m váltó: I. helyezés
Balázs Gábor Géza:
- Távol: II. helyezés
- 4x200 váltó III. helyezés
Varga András:
- 4x200 váltó: III. helyezés
Varga Benita:
- 60m: III. helyezés
- Távol: III. helyezés
- 4x200 váltó II. helyezés
Horváth Szabina:
- 4x200m váltó: II. helyezés
Kiss Krisztina:
- 4x200 váltó: III. helyezés
Kovács Gábor:
- 800m: II. helyezés
- 4x200m váltó: III. helyezés
Rácz Kitti:
- 4x200m váltó: III. helyezés
Tapsifüles Kupa Megyei Terematlétikai verseny
2011.dec.5-6.
Lányok
30m |2004|
- Huszka Bianka I. helyezés
- Balogh Dóra IV. helyezés
Helyből távolugrás |2004|
- Huszka Bianka I. helyezés
Kislabda hajítás |2003|
- Bényei Anna I. helyezés
- Nagy Enikő II. helyezés
Kislabda hajítás |2002|
- Lovász Fanni III. helyezés
30m |2001|
- Balogh Napsugár II. helyezés
Helyből távolugrás |2001|
- Bujdosó Gréta I. helyezés
- Balogh Napsugár II. helyezés
4 x 2 körös váltó futás: I. helyezés
- Balogh Napsugár
- Bujdosó Gréta
- Telek Brigitta
- Havas Vanessza
Fiúk:
30m |2002|
- Fekete Balázs I. helyezés
Helyből távol ugrás |2001|
- Lehoczki Miklós II. helyezés
- Kovács Bence III. helyezés
30m |2001|
- Kovács Bence I. helyezés
- Lehoczki Miklós II. helyezés
300m |2002|
- Fekete Balázs II. helyezés
4 x 2 közös váltó futás : III. helyezés
- Lehoczki Miklós
- Roza Flávió
- Fekete Balázs
- Kovács Bence
Diákolimpia úszás városi döntő
2011.12.14. Kecskemét
100m Pillangó „ A” 3. korcsoport
- Páger Dániel I. hely
100m gyors „ A” 3.korcsoport
- Páger Dániel III. hely
100m gyors „A” 3. korcsoport
- Rehák Viktor III. hely
- Piros Orsolya III. hely
4×50m gyorsváltó „ B” 3. korcsoport I. hely
- Asztalos Ádám
- Filus Adrián
- Módra Gergő
- Varga Bence
Teremfoci IV. kcs. Városi II.
Játékos sportverseny városi III.
Asztalitenisz városi
- Piros Bence I.
Megyei
- Piros Bence I.