szombat, május 28, 2022
image image image image image image image image
Jótékonysági bál A II. Rákóczi Ferenc Általános Iskoláért Alapítvány kuratóriuma, a Szülői Közösség és a Rákóczis nevelőtestület nevében szeretettel hívjuk és várjuk Önöket  2022. május 28-án, 19 órakor megrendezendő Jótékonysági bálunkra. Idén a HAWAII témájú bálhoz a jó hangulatot a HORIZONT HAPPY BAND szolgáltatja. A vacsorát a HOLLOGASZTRO KFT. biztosítja. 
Szülői tájékoztató A Kecskeméti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola egészségügyi veszélyhelyzetre tekintettel kialakított intézkedési terve 2022. június 1-től hatályát veszti.
Diákolimpia Országos Döntő Szép sikert ért el a II. Rákóczi F. Ált. Iskola lány labdarúgó csapata, a Debrecenben megrendezett országos döntőn. 20 csapat versengett egymással , lányaink 6 meccset játszottak a mérleg pedig 4 győzelem és 2 vereség lett , ezzel a IX. helyet szerezték meg. 
Madarak és fák napja "Fa nélkül egy fillért sem ér a táj. S üres a fa, ha nincs rajta madár. Én azt hiszem nem kelne föl a nap, ha nem lennének fák és madarak.” /Horváth Imre / A Madarak és fák napja a Föld napjának a testvérünnepe. A hagyomány immáron több mint százéves.
Ezüstérem a megyei döntőben Iskolánk II. korcsoportos (3-4.-es) labdarúgó csapata nagyszerűen szerepelt a Diákolimpián. Négy „lépcsőn” keresztül jutott el a megyei döntőig, ahol második helyezést ért el.
Sikeresen szerepeltek az I. korcsportos labdarúgóink A 2021/2022-es évad labdarúgó diákolimpia versenysorozata a városi selejtezőkkel indult a legkisebb korosztályunk számára. Két győztes mérkőzés után a városi döntőbe jutottunk, ahol színvonalas mérkőzések után sikerült az első helyet megszereznünk.
Országos döntőben a leány labdarúgó csapatunk Iskolánk leány labdarúgó csapata megnyerte a városi és a megyei versenyt és bejutott a Debrecenben megrendezésre kerülő országos döntőbe.
Jótékonysági plüssjáték gyűjtés! A kecskeméti Rotatact klub tagjai jótékonysági plüss játék gyűjtést szerveznek. Ha van otthon megunt, jó állapotú plüss játékod, hozd el nekünk a könyvtárba, mert ez nagy segítség! A játékokat május 28-án és 29-én a kecskeméti Városi gyermeknapon adományokért kínáljuk.


Tudásbajnokság eredmények

Tudásbajnokság eredmények 2020/2021. tanév

tudasbajnoksag.13

I.félév eredményei:

Kis Tibor 1.b osztály: Arany fokozat (matematika)

Szabadi Adél 1.osztály:Arany fokozat (irodalom, szövegértés)

Horváth Alex 2.b osztály: Ezüst fokozat (irodalom, szövegértés)

Kulcsár Léna Tamara 2.a osztály: Arany fokozat (matematika)

Pénzes Koppány 4.a osztály: bronz fokozat (matematika)

Sándor Csenge 4.b osztály:Arany fokozat (irodalom, szövegértés)

Szabadi Hanna 4.a osztály:Arany fokozat (anyanyelv)

Szénási Dorina 4.a osztály: Arany fokozat (környezetismeret)

Pénzes Blanka 5.b osztály: bronz fokozat (természetismeret)

Pénzes Ferenc János 8.d osztály:bronz fokozat(matematika)

II.félév eredményei:

Kis Tibor 1.b osztály: bronz fokozat (matematika)

Szabadi Adél 1.osztály:Arany fokozat (irodalom, szövegértés)

Horváth Alex 2.b osztály: Ezüst fokozat+Ezüst fokozat (irodalom, szövegértés;matematika)

Horváth József Boldizsár 2.a osztály:Arany és Ezüst fokozat (matematika, irodalom-szövegértés)

Kulcsár Léna Tamara 2.a osztály: Ezüst fokozat (matematika)

Sándor Csenge 4.b osztály:Ezüst fokozat (irodalom, szövegértés)

Szabadi Hanna 4.a osztály:Ezüst fokozat (anyanyelv)

Szénási Dorina 4.a osztály: Bronz fokozat (környezetismeret)

Czakker Ferenc 8.b osztály:Arany fokozat (történelem)

Ferenczi-Nagy András 8.d osztály: Arany fokozat (történelem)

Megyei forduló eredményei:

Kis Tibor, matematika, 2.helyezés

Horváth József Boldizsár, irodalom-szövegértés, 11.helyezés

Horváth József Boldizsár, matematika, 9. helyezés

Sándor Csenge, irodalom-szövegértés, 12.helyezés

Szabadi Hanna, anyanyelv, 6.helyezés

Szénási Dorina, környezetismeret, 13. helyezés

Czakker Ferenc, történelem, 2. helyezés

Ferenczi-Nagy András, történelem, 1. helyezés: ezzel bejutott az országos döntőbe!! Eredmény hamarosan…

Minden indulónak GRATULÁLUNK! Eredményeikre méltán büszkék vagyunk!

Ki olvas minket?

Oldalainkat 225 vendég böngészi
Ma, Emil és Csanád napja van. Holnap Magdolna napja lesz.